T- MOBIL OLYMPIJSKÝ BĚH 2021

I V LETOŠNÍM ROCE SE NAŠE ŠKOLA PŘIDALA K OSTATNÍM BĚŽCŮM V REPUBLICE.

T-MOBIL OLYMPIJSKÝ BĚH JSME ODSTARTOVALI V 10:00 HODIN NA HŘIŠTI VE VODĚRADECH 8.9. 2021.

Různí běžci, různá místa, olympijská myšlenka. To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde především o to se hýbat a hlavně pro radost.

Na T-Mobile Olympijském běhu oslavujeme radost z pohybu a sport jako takový. Akcí si totiž připomínáme mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru. T-Mobile Olympijský běh je vůbec největší běžeckou událostí u nás. V jeden den, přesně v jeden čas vybíhají tisíce běžců po celé České republice– ať už jako součást hlavních závodů, ve školních bězích nebo v rámci individuální výzvy.

 

T mob.ol. beh web 1 21T mob.ol beh 2 21T mod ol.beh 21t mob.ol. beh 3 web 21T mob.ol. beh 21 web 5T mob.ol. beh. 6 web 21T mob. ol. beh 9 21T mob.ol. beh 4 web 21