Základní škola Voděrady
Voděrady 76
679 01 Skalice nad Svitavou

IČ: 75023059 e-mail:voderady2post.cz
tel. č: +420 516 472 384
GDPR
pověřenec Ing.Petr Nepustil
e-mail:
poverenecgdprtrio.cz
tel. č: +420 548 220 151
Aktuality
Fotogalerie
Ostatní
Odběr příspěvků
Fotogalerie

Fotogalerie

Naše fotogalerie

Cvičení v přírodě

V pátek 22. června jsme s dětmi vyrazili do přírody. V lese děti plnily ve dvou týmech úkoly, poznávaly tu zákonitosti lesa.  Děti využily i možnosti koštování  jedlých lesních plodů. Dopoledne strávené v lese bylo moc pěkné.

Školní výlet Praha

Ve čtvrtek 7.června jsme s dětmi navštívili naše hlavní město Prahu. Počasí nám přálo, cesta vlakem byla zábavná(vyzkoušeli jsme snad všechny karetní hry) a v Praze jsme zažili spoustu dobrodružství. Stihli jsme i slavností výměnu stráží u Pražského hradu, navštívili jsme  Václavské náměstí, Karlův most,Malou stranu,viděli jsme ostrov Kampu a Čertovku, chrám Sv.Mikuláše a Staroměstské náměstí. Jediné, co se nám nepodařilo, bylo zahlédnout pana prezidenta. Domů jsme se vrátili večer, plni dojmů a zničeni z dlouhé cesty. Ale důležité je, že teď už víme,jak vypadají pražské památky.

ŠKOLNÍ VÝLET OLOMOUC

V úterý 13.června jsme společně s dětmi ze Sluníčka vyrazili na výlet do ZOO Olomouc. Počasí nám přálo, všechna zvířata se nám ukázala ve své plné kráse,dokonce jsme si i pohladili klokany. Avšak nejvíce děti zaujal psoun. U toho by vydržely stát celý den. Na závěr výletu si koupily drobnou památku na ZOO a spokojeně jsme odjeli autobusem domů. V autobuse panovala veselá nálada a mladší účastníci si dokonce i podřímli.